(093) 110−74−82
 (068) 201−31−66
 (050) 529−90−90

ШАФИ ОДЕЖНІ МЕТАЛЕВІ ГАРДЕРОБНІ

Ми пропонуємо вашій увазі наступні види шаф:

ШАФИ ОДЕЖНІ МЕТАЛЕВІ ГАРДЕРОБНІ

ШАФИ МЕТАЛЕВІ ДЛЯ РОЗДЯГАЛОК   (локери)                      Ціна від 1934 грн.

Одежна шафа - шафа гардеробн призначена для зберігання робочого, спортивного або будь-якого іншого змінного одягу у виробничих, спортивних або навчальних організаціях.

При фарбуванні шаф для роздягалень використовується гладке порошкове стійке до появи подряпин покриття світло-сірого кольору. Одежні шафи поставляються в розібраному вигляді, однак їх складання не викликає утруднень так як практично не вимагає кріпильної арматури.

Всі шафи мають можливість з'єднуватися між собою для зміцнення конструкції.


ШАФИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ                Ціна від 2970 грн.


Одежні металеві шафи індивідуального користування (локери):

• шафи для роздягалень виготовлені з високоякісної сталі;

• є антикорозійна обробка, що особливо важливо при використанні в приміщеннях з підвищеною вологістю;

• встановлені надійні замки Eurolock;

• використання додаткових секцій значно знижує вартість.

Індивідуальні одежні шафи поставляються в розібраному вигляді.


Гарантія - 1 рік. Здійснюємо сервісне обслуговування металевих шаф.


Гардеробні і роздягальні шафи (локери). Або, як їх ще називають, одежні металеві шафи використовуються тільки для оснащення роздягальних приміщень в офісах, на підприємствах, у навчальних закладах і т. д. Застосовуються, як зрозуміло, для зберігання верхнього одягу і особистих речей співробітників, відвідувачів або клієнтів. Це дозволяє організувати компактне і непомітне зберігання одягу співробітників офісу.

Роздягальні металеві шафи відрізняються високою міцністю, довговічністю, стійкістю до впливу навколишнього середовища (що особливо актуально в приміщеннях з підвищеною вологістю, наприклад, в роздягальнях басейнів, спортзалів тощо). Одежні металеві шафи можуть відрізнятися по конструкції (одностулкові, двостулкові), за габаритами, кількістю секцій, по комплектації (число полиць, наявність гачків, спеціальних відділень тощо), по типу замків.


Найбільш популярними є двосекційні гардеробні шафи. Кожна секція такої шафи замикається на окремий замок. Двосекційні зручні шафи для зберігання спецодягу на промислових та виробничих підприємствах. Одна секція використовується для зберігання робочої форми, друга - для зберігання чистого вуличного одягу.


Односекційні шафи для одягу досить популярні. Такий тип одежних шаф, як правило, має сучасний привабливий дизайн і часто використовується для обладнання офісних роздягалень.


Шафи для одягу можуть оснащуватися лавками, спеціальним ящиком або підставкою для взуття, дзеркалами, різною кількістю внутрішніх відділень, вішалок, перекладин. Існують вузькоспеціалізовані типи металевих шаф для одягу, наприклад, шафи з вбудованою сушаркою, що використовуються в будівельних, ремонтних, монтажних організаціях, де основна робота виконується на відкритому повітрі незалежно від погодних умов.


В даний час досить широке поширення отримали роздягальні шафи з похилим дахом. Не секрет, що на дахах шаф дуже часто забуваються різні речі і використання похилого даху дозволяє виключити такі інциденти, а також легко контролювати якість прибирання шафи. Як правило, конструкція металевого одежної шафи включає в себе полицю для головного убору і поперечину для вішалок, часто оснащуються полицею для взуття. Всі раздевальные шафи (крім локерів для супермаркетів) мають вентиляційні решітки.

АКЦИЯ !

При покупке товаров на сумму от 5000 грн. скидка на сейфы и шкафы пр-ва Украина, диваны и банковскую технику 5% на год.

 Звоните...


Шафи для роздягалень оснащені, як правило, поштовими замками. Деякі моделі металевих одежних шаф комплектуються петлями під навісний замок.

Наші нові моделі диванів: